Enter your keyword

Ubezpieczenia podróżne – które wybrać?

Ubezpieczenia podróżne – które wybrać?

Ubezpieczenia podróżne – które wybrać?

Kiedy planujemy podróż – czy to na inny kontynent, czy też w kraje Europy – warto pamiętać nie tylko o stroju kąpielowym i paszporcie, ale też o tym, co może nam uratować życie lub zdrowie. Ubezpieczenie podróżne jest bowiem jedną z najważniejszych rzeczy, które powinniśmy posiadać podczas wakacji.

W gąszczu tysiąca możliwych ubezpieczeń podróżnych, skąd mamy wiedzieć, które wybrać i które będzie najbardziej spełniało nasze oczekiwania?

Nasze wieloletnie doświadczenie, obycie w ubezpieczeniach podróżnych, znajomość każdej oferty sprawia, że w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie wybrać najlepszą dla Ciebie polisę turystyczną i zoptymalizować ją pod kątem miejscA, długości wyjazdu oraz zaplanowanych aktywności.

Najlepsza polisa turystyczna…

…to ta, którą wybrałeś pod siebie i pod swoją podróż. Z doświadczenia wiemy, że korzystanie co roku z tej samej wersji podstawowej jednej ubezpieczalni nie jest najlepszym rozwiązaniem. Rynek ubezpieczeń podróżnych jest bardzo dynamiczny, a ceny i usługi w każdej z ubezpieczalni mogą zmieniać się z dnia na dzień. My dzięki stałej współpracy z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi stale monitorujemy zmiany cen i usług i wiemy, co w danym czasie jest najlepsze.

ubezpieczenie turystyczne online? Tak!

Komfort i wygoda to cechy, które poszukuje dzisiaj każdy z nas. Stąd coraz częściej wszystkie sprawy możemy załatwić online – teraz także i my wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy mogą z nami wszystkie sprawy załatwić za pomocą komputera, smartfona czy tableta.

JAk wybrać polisę turystyczną?

Czym kierujemy się przy wyborze polisy turystycznej?
Przede wszystkim suma gwarantowana kosztów leczenia nie może być niższa niż rekomendowana dla danego państwa:

  • Unia Europejska – warto kupić polisę z gwarantowaną sumą kosztów leczenia nie mniejszą niż 30 000 euro. (UWAGA – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego gwarantuje refundację tylko tych zabiegów, które są w danym państwie darmowe).
  • Poza Europą – w tym przypadku warto wykupić ofertę, która gwarantuje leczenie nie mniejsze niż 60 000 euro.
  • Wyjątkiem są Państwa, w których opieka medyczna jest horrendalnie droga, jak np. Kanada, USA i Japonia – tutaj zalecamy wybrać ubezpieczenia opiewające na kwotę większą niż 120 000 euro. 

Na co warto zwrócić uwagę wykupując polisę turystyczną?

  • Czy polisa ubezpieczeniowa obejmuje koszty ratownictwa i NNW?
  • Czy polisa ubezpieczeniowa obejmuje koszty transportu do szpitala?
  • Czy uwzględniono w niej opcje Assistance oraz OC w życiu prywatnym?

kiedy Rozszerzyć ubezpieczenie?

Jeżeli swojego urlopu nie zamierzasz spędzić leżąc przy hotelowym basenie, a np. uprawiać sport koniecznie sprawdź, jakie aktywności zostały uwzględnione w polisie. Jeżeli nie obejmuje ona sportów ekstremalnych lub wysokiego ryzyka koniecznie rozszerz ją o tę opcję!
Przy zakupie polisy turystycznej koniecznie pamiętaj o poinformowaniu o chorobach przewlekłych, takich jak astma, cukrzyca lub choroby serca. Pomijając ten fakt możesz narazić się na brak wypłaty ubezpieczenia . W ubezpieczeniu możemy zaznaczyć również klauzulę alkoholową, która zabezpieczy nas jeżeli nieszczęście spotkało nas pod wpływem alkoholu. Klauzula ta nie obejmuje jedynie szkód wyrządzonych osobom trzecim.

Jak kupić polisę turystyczną?

Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego, opisać naszą sprawę – gdzie jedziemy, na jak długo i w jaki sposób będziemy spędzać nasz urlop. My wybierzemy dla Ciebie najlepsze i najbezpieczniejsze oferty. Otrzymaną umowę wystarczy wydrukować i zabrać z sobą w podróż.

Bezpieczeństwo może być proste!

Czuj się bezpiecznie i chwytaj każdą chwilę z Roni&Partners
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Roni&Partners z siedzibą w Wohlenschwil, PLZ 5512, Swiss w związku z odpowiedzią na zapytanie lub realizacją zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest Roni&PartnersPrzysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie wiadomości na adres Inspektora Danych: contact@swissinsurer.com .