Enter your keyword

Polisa turystyczna

Szukasz dobrego ubezpieczenia podróżnego? Dobrze trafiłeś!

Chciałbyś znaleźć tanie, ale dobre i dostosowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie na wakacje?
Wystarczy, że napiszesz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, w której porównamy wszystkie oferty ubezpieczycieli i zgodnie z Twoimi potrzebami wybierzemy najlepszy zakres ubezpieczenia.

1. Ubezpieczenie w podróży – DLACZEGO WARTO?

Ponieważ brak ubezpieczenia podróżnego może kosztować Cię nawet kilkaset tysięcy złotych, tymczasem ceny polis turystycznych to koszt zaledwie kilka złotych dziennie. Ubezpieczenie turystyczne warto wykupić nawet jeśli podróżujesz w obrębie Unii Europejskiej, a także w ramach wyjazdu zorganizowanego. Karta EKUZ oraz standardowe ubezpieczenia, które oferują biura podróży często bywają niewystarczające.

2. JAKĄ POLISĘ TURYSTYCZNĄ wybrać?

Istnieją podstawowe rodzaje polisy turystycznej. Różnią się długością trwania urlopu oraz częstotliwością:

  • jednorazowa polisę turystyczną – czas trwania takiej polisy jednorazowej wynosi od jednego dnia do jednego roku;
  • ubezpieczenie podróży wielokrotnych – to ubezpieczenie wykupujesz na nieograniczoną ilość wyjazdów o długości od jednego do sześćdziesięciu dni.

3. KOGO MOGĘ UBEZPIECZYĆ?

U nas ubezpieczysz absolutnie każdego! W naszej ofercie znajdziesz polisy turystyczne online:

  • dla dzieci,
  • dorosłych,
  • seniorów,
  • a także obcokrajowców (po spełnieniu odpowiednich warunków).

4. jakie kraje obejmuje polisa ubezpieczeniowa?

Wszystko zależy od tego, jakie ubezpieczenie wykupisz. Możesz wybrać ubezpieczenie obejmujące Europę (w tym także Egipt, Gruzję, Izrael, Tunezję, Turcję i Wyspy Kanaryjskie) lub pozostałą część Świata.

Nie znalazłeś swojego pytania? Nie wiesz jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać? skorzystać z formularza poniżej!


 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Roni&Partners z siedzibą w Wohlenschwil, PLZ 5512, Swiss w związku z odpowiedzią na zapytanie lub realizacją zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest Roni&PartnersPrzysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie wiadomości na adres Inspektora Danych: contact@swissinsurer.com .